KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Sektörel » Sağlık Mevzuat Takip » Sağlık Mevzuat Takip

Sürüm : 1.0.0.4 Boyutu : 4.08 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Türkçe Platform : Windows Me/NT/2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : UmutSoftware Eklenme Tarihi : 02-08-2009
PROGRAM HAKKINDA

Son hızla gelişmekte olan sağlık sektörü mevzuatını takip etmekte zorlanıyorsanız bu yazılım tam size göre. Sağlık Bakanlığı güncel mevzuatları, ve içeriği sürekli olarak genişletilmekte olan haber kaynakları ile sağlık gündemini size getiriyoruz. Ayrıca TRT web sitesinde yer alan güncel haber kaynaklarını otomatik olarak takip edebiliyorsunuz.

Görüntülemiş olduğunuz mevzuat veya haberleri okundu olarak işaretleyip filtreleyebiliyor, önemli gördüğünüz mevzuat veya haberlere işaret koyup daha sonra tek tuşla bunları görüntüleyebiliyorsunuz. Almak istediğiniz haber kaynaklarını ayarlar bölümünden seçebilir veya kaldırabilirsiniz. Dilerseniz sorgulanacak haber gün süresini arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Detayını görmek istediğiniz mevzuat veya haber üzerine çift tıklayarak internetteki kaynağına erişebiliyor, dilerseniz buradaki ekleri indirebilirsiniz.

Yazılımımız Standart RSS adreslerinin tamamıyla uyumludur. İlave olarak almak istediğiniz haber kaynakları varsa RSS adreslerini kendiniz girebilir ve bu kaynaklara ait haberleri de düzenli olarak alabilirsiniz.

Sağlık Mevzuat Takip
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Sağlık Mevzuat Takip
SEÇME PROGRAMLAR