KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Oyun » Aksiyon » Serious Sam 2

Sürüm : Demo Boyutu : 235 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı / DeMo Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Croteam Eklenme Tarihi : 27-03-2010
PROGRAM HAKKINDA

Serious Sam 2, sizi bilgisayar başında tutmaya aday oyunlardan biri. Klasik FPS oyunlardan farklı olarak oyunda tek bir mantık hakim; üzerine yağan! düşmanları öldür. Dikkatinizi çekmiştir yağmak sözcüğü, oyunda karşınıza o kadar çok yaratık geliyor ki, oyunun sonundaki istatistiklerde 6000-7000 yaratık öldürdüğünüz söyleniyor.

Demo sürümünde maalesef tek bir bölüm oynayabiliyoruz. Bu bölümde ise fazlaca gelişmiş bir merkezin ortasında kendimizi buluyoruz ve çevredeki yaratıkları öldürmeye başlıyoruz.

Oyundaki ses ve atmosfere değinecek olursak, oyun içi ses ve müzikler ilk oyundaki gibi başarılı sayılabilir. Zaten silah seslerinden müzikleri dinlemeye pek fırsat kalmıyor. Oyunun atmosferi ise sizi kendine sürükleyecek kadar iyi. Fazlaca yaratık gelmesine ve bir süre sonra kendini tekrar etmesine karşın oyunun atmosferi sayesinde hiç bir zaman sıkılmıyorsunuz.

Eğer iyi bir sisteme sahipseniz ve FPS türü oyunlardan hoşlanıyorsanız Serious Sam 2`yi mutlaka denemelisiniz.

Tavsiye edilen sistem özellikleri

  • Pentium4 2.6 GHz
  • DirectX 9 destekli ekran kartı
  • 512 MB hafıza(ram)
Oyun, Aksiyon, Serious Sam 2 indir oyna, Serious Sam 2
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: