KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8

Sürüm : 1.4 Boyutu : 12.9 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : AIC-Media Eklenme Tarihi : 23-08-2010
PROGRAM HAKKINDA

AIC Audio Converter Program Hakkında
AIC Audio Converter, çok işlevli bir ses dosyası dönüştürme yazılımıdır. Yazılım genel olarak MP3, WMA, AAC, MP2, MP4(aac), OGG, WAV, AMR, AWB biçimli ses dosyalarını desteklemektedir. Oldukça sade bir yapıya sahiptir ve kullanıcı dostu bir arayüzü vardır. Hem amatör hem profesyonel kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için kolay kullanım esasına göre tasarlanmıştır.

AIC Audio Converter ses dosyalarını dönüştürmesinin yanı sıra; ses CD`lerindeki müzikleri ripleyerek istediğiniz biçimde bilgisayarınıza kaydetmenize imkan tanımaktadır. Ayrıca yazılımla sahip olduğunuz tüm müzik dosyalarının detaylarını gösterebilir ve etiketlerini düzenleyebilirsiniz.

Kolay kullanılabilir yapıda bir yazılım olduğundan; dönüştürme ihtiyacı hissettiğiniz dosyayı Add Files düğmesine tıklayarak seçip, dönüştürme yapmak istediğiniz biçimi seçtikten sonra Convert (Dönüştür) düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Yazılımla;

 • MP3 dosyalarını WAV, WMA, OGG dosyalarına,
 • WMA dosyalarını OGG, WAV, MP3 dosyalarına,
 • OGG dosyalarını MP3, WAV, WMA dosyalarına,
 • FLAC dosyalarını WAV, WMA, MP3 dosyalarına,
 • AAC dosyalarını MP3, OGG, WMA dosyalarına,
 • CDA dosyalarını MP3, WAV, WMA dosyalarına,
 • APE dosyalarını WAV, WMA, MP3 dosyalarına,
 • M4A dosyalarını MP3, WMA, OGG
  dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

  Desteklediği Ses Biçimleri: MP3, M4A, ASF, WMA, AMR, AAC, WAV, OGG, CDA.

  Desteklediği Ses Çözücüleri: MP3, AAC, PCM, MS ADPCM, IMA ADPCM, AMR, AWB, MP2, WMA, VORBIS, GSM 6.10, A-Law, U-Law, MP4(AAC), MP2 (AAC), FLAC (çözücü), APE (çözücü)...AIC Audio Converter, ses dönüştürme programı, wma dönüştürücü, ogg dönüştürücü
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: