KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 12
Ana Sayfa » Ses - Video » Çeşitli » Ses Kayıt Edici

Sürüm : 4.0 Boyutu : 2.36 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Naturpic Software Eklenme Tarihi : 23-11-2010
PROGRAM HAKKINDA

All2WAV Recorder bir ses kayıt ve yürütme yazılımıdır. All2WAV Recorder ile mikrofon yardımıyla kendi sesinizi, internet üzerinden yapılan yayınları, oyun veya çoklu ortam seslerini kaydedebilirsiniz. All2WAV Recorder ile WinAmp, RealOne Player, Windows Media Player ve diğer çoklu ortam yazılımlarından çıkan seslerin de kaydını yapabilirsiniz.

Yazılım yapılan ses kaydını wave dosya biçimi ile kaydetmektedir. Yazılım üzerinden ayarlamalar yaparak istediğiniz ses kalitesinde kayıtlar yapabilirsiniz. 8000 hertz 8-bit Mono sesten 48000 hertz 16-bit Stereo sese kadar istediğiniz aralıkta ses kalitesi seçme imkanınız bulunmaktadır.

Yazılım son sürümüyle birçok ses kartını destekler hale gelmiştir. Ayrıca Windows 7 işletim sistemi ile yaşanan uyumluluk sorunu giderilmiştir. Yazılımı Windows 7 üzerinde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.

All2WAV Recorder yazılımı tamamen ücretsiz sunulduğu gibi kullanımı da çok kolaydır. Yapmanız gereken hangi kaynaktan ses kaydı yapacağınızı seçtikten sonra, ses kalitesine dair ayarları yapmak ve Record düğmesine basmaktır. Birkaç tıklama ile oldukça rahat biçimde ses kaydı yapabileceğiniz sade bir yazılımdır.

All2WAV Recorder, sesi kayıt programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: