KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 16
Ana Sayfa » Oyun » Macera » Son gün

Sürüm : Ep:12.1 Add-on Boyutu : 156 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : euRO: European Ragnarok Online Eklenme Tarihi : 17-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

Ultima Online, Knight Online, Silkroad Online gibi oyunlardan hoşlanan ve farklı oyunlar arayışında olan biri iseniz Ragnarok Online tam size göre. Son zamanlarda oyuncu kitlesi tüm Dünya çapında hızla artışta olan ve oynayanları tarafından çok beğenilen bu oyun, diğer ünlü FRP oyunlarına göre nispeten daha az bir sistemle de iyi oynanabiliyor. Oyunun Türkçe dil seçeneğinin bulunması da cabası. indirdiğinize pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Ragnarok, ismi İskandinav mitolojisinde "Son gün" anlamına gelen bir FRP oyunudur. Ragnarok Online binlerce insan tarafından aynı anda oynanabilmektedir ve oyundaki Dünya siz oynasanız da oynamasanız da sürekli değişmektedir. İşte bu yüzden her an bir sürü keşfedilmeyi bekleyen canlı veya cansız varlıklar sizi bekliyor olacaktır. Oyunu dışında, Japonya`da 26 bölümden oluşan anime serisi çıkmıştır.

Oyunda karakterinizin özelliklerini belirtecek statlar vardır. Bunlar: STR (Strength) yani güç; saldırı gücünüzü ve taşıyabileceğiniz en yüksek ağırlığı etkiler. AGI (Agility) yani çeviklik; saldırı ve kaçış hızınızı etkiler. VIT (Vitality) yani dayanma gücü; HP miktarınızı, aldığınız hasarı (sihir olmadan), HP iyileşme hızınızı etkiler. INT (Intelligence) yani zekâ; büyüyle saldırı gücünüzü ve sihirsel yetenekleri iyileştirmeyi etkiler. DEX (Dexterity) yani ustalık; dikkat oranı ve silah hasarını etkiler. LUK (Luck) yani şans; kritik atak oranını ve mükemmel kaçışı etkiler.

HP(Hit Point) ve SP(Spell Point) olarak karakterinizin 2 sağlığı vardır. HP dayanıklılığı, SP ise büyü yapabilmeyi ifade eder. HP ve SP miktarınızı sol üstte bulunan Temel Bilgi penceresinden ya da karakterinizin altında gözüken 2 çubuktan görebilirsiniz (HP için yeşil, SP için mavi çubuk).

Oyuna başladığınızda Novice (Çaylak) olarak başlarsınız. 10 meslek seviyesi boyunca, oyun içinde temel yapacağınız pasif yetenekleri alırsınız. 10 seviyenin sonunda, mesleğinize karar verirsiniz. Oyunda 6 temel meslek vardır. Bunlar: Archer (Okçu), Acolyte (Rahip Yardımcısı), Merchant (Tüccar), Mage (Büyücü), Swordman (Kılıçlı Muharip) ve Thief (Hırsız). Herhangi birini seçip meslek seviyesi 40 ya da üzeri olduğunuzda 2. mesleklere geçiş yapabilirsiniz. Seçtiğiniz mesleğe göre dallara ayrılırsınız.

Seviyeniz 99 olunca, gelişmiş mesleklere geçebilirsiniz. Gelişmiş meslekler normal mesleklerin kendi yetenekleri dışında daha güçlü yeteneklere sahiptirler ve HP/SP`leri %30 daha fazladır.

“Ragnarok Online Add-On” un “Ragnarok Online Ep:12.1 Full” dan farkını sorarsanız, "Ragnarok Online Ep:12.1 Full” adından da anlaşılabileceği gibi oyunun en son çıkan ve tüm güncellemeleri içeren, kendi başına olduğu zaman başka eklentiye ihtiyaç duymayan, oyunun tam versiyonudur. Ragnarok Online Add-on ise, oyunun sisteminizde bulunan sürümü üstüne kurulan ve son güncellemeleri içerisinde barındıran, oyunu oynayabilmeniz için şart bir eklentidir.

Eğer oyunun CD’sine sahipseniz bu eklentiyi indirmeniz önerilir. Eğer Ragnarok Online’in CD’sine sahip değilseniz, bu eklenti yerine ‘Ragnarok Online Episode : 12.1 Full’ (Bu da indir.com`da mevcuttur, linki aşağıdadır) sürümünü indirmeniz tavsiye edilir. (Ragnarok Online Add-on tek başına çalışmaz.) Oyunun tam sürümünü indirdikten sonra tekrar bu eklentiyi indirmeniz gerekmez. Oyunun tamamını (Ragnarok Online Episode : 12.1 Full) indirmek için tıklayınız.

Ragnarok Online, Ragnarok Online indir, Ragnarok Online kaydet, Ragnarok Online yükle, Ragnarok Online türkçe
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Son gün
SEÇME PROGRAMLAR