KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 6

Sürüm : 1.4.2 Boyutu : 442 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : CrystalIdea Software Inc. Eklenme Tarihi : 15-05-2010
PROGRAM HAKKINDA

Program Hakkında
Firefox internet taraıcısını kullanan ve eklenti sayısı fazla olan kullanıcıların ortak sorunu Firefox`un geç açılmasıdır. SpeedyFox hem bu sorunu ortadan kaldıran hem de Firefox tarayıcısının açıldıktan sonra da hızlı çalışmasını sağlayan faydalı bir araçtır.

Firefox ve bazı eklentileri çeşitli ayarlar ve bilgileri depolamak için SQLITE veritabanını kullanmaktadır. Bu program zamanla şişen veritabanı dosyalarını en iyileyerek tarayıcınızın açılış hızını 3 katına çıkartmaktadır.

Bu işlem sayesinde açılışı hızlanan tarayıcınız aynı zamanda internet geçmişi, çerez yönetimini de daha hızlı gerçekleştirecektir.

Programın kullanımı son derece kolaydır. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra aşağıdaki pencere görüntülenecektir.Tek yapmanız gereken `Profile` bölümünden profili seçtikten sonra `Speed Up My Firefox!` butonuna tıklamak. Program ayarlamaları otomatik olarak gerçekleştirecektir.En iyileme işlemi sonrasında veritabanı dosyaları ve boyutları aşağıdaki örnekte görüntülendiği gibi olacaktır.Önemli Lütfen Dikkat:Programı kullanmadan önce Firefox internet tarayıcınızı kapatmalısınız. Aksi takdirde program uyarı vererek işlem yapmayı durduracaktır.

Üreticinin Notu:Program üreticisi, Firefox internet tarayıcısını kullanım sıklığınıza göre 1-2 haftada bir çalıştırarak en iyilime yapmanızı önermektedir.

firefox hızlandırıcı, SpeedyFox, hızlı firefox indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: