KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 8
Ana Sayfa » Oyun » Çeşitli » Stres Oyunu

Sürüm : 2.0 Boyutu : 552 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Gemtree Software Eklenme Tarihi : 24-07-2011
PROGRAM HAKKINDA

Stress Relief Program Hakkında
Stress Relief, bir tür stres atma oyunu. Özellikle bilgisayarın başında stresli işler yapan kişiler için birebir. Zaten bilgisayar kullanımı uzmanların görüşüne göre stres yaratıcı etkiye sahip. Özellikle uzun süre bilgisayar başında kalmanın kişinin stres düzeyini arttırdığı belirtiliyor. İşte bu oyun tam size göre!

Stress Relief adlı bu oyunda masaüstünüz üzerinde birbirinden farklı bir sürü araçla stres atabiliyorsunuz. En temel araç çekiç. Çekiçle istediğiniz yere vurabiliyorsunuz. Çekicin dışında da bazı araçlar var ki bunlar oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor.

Çekicin dışında; testere, silah, alev, atıcı, renk atıcı, damga, termit ve temizlik aracı bulunuyor. Bu araçları farenizin sol düğmesiyle kullanabiliyorsunuz. Farenizin sağ düğmesine tıklayarak menüye geçişi istediğiniz aracı seçerek stres atmaya devam edebilirsiniz.

Stress Relief, stres atma, bilgisayarda sitres atma oyunu
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Stres Oyunu
SEÇME PROGRAMLAR