KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 14
Ana Sayfa » Mac » Ses - Görüntü » SubDownloader (Macintosh)

Sürüm : 2.0.9.3 Boyutu : 14 Mb Kullanım İzni : Full Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Mac OS X Üretici Firma : : Subdownloader Eklenme Tarihi : 17-09-2009
PROGRAM HAKKINDA

SubDownloader, Divx, MPEG, AVI, VOB gibi çeşitli video dosyaları için otomatik olarak altyazı arayıp, bulduğu altyazıları kolayca indirilebilen bir programdır.

Kullanıcı dostu bir arayüz ile kolayca bir film ya da dizi için altyazı aranabilir. Bir film adı belirtip altyazı aranabilir. (Eğer bir güvenik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

Programın başlangıcında dil seçimi yapıldıktan sonra (şu aşamada Türkçe dil desteğine sahip değil) gelen ana pencere üzerinde üç ana başlık altından işlem yapılabilir. Search from video file (Video dosyasından ara), Search by movie file (Film dosyasına göre ara), Upload Subtitles (Altyazı yükle).

Program altyazı dosyasını opensubtitles.org sitesi üzerinden arama yapıp, indirir.

Search by movie file (Film dosyasına göre ara) kısmına film adını yazdıktan sonra altyazı dilini de seçip search (ara) tuşuna basıldığında altyazı dosyaları çıkartılır. Bu çıkartılan sonuçlara göre eğer Türkçe altyazı dosyası varsa `hata iletisi` gelmeden `download` tuşuna bastığınızda indirilir.

Upload Subtitles (Altyazı yükle) kısmından hem film hem de altyazı yüklemesi yapılabilir. Video dosyası olarak 3G2, 3GP, 3GP2, 3GPP, 60D, AJP türlerini destekler. Altyazı dosyası olarak SRT, SUB, TXT, SSA, SMI, ASS, MPLJ dosyaları desteklenir. Altyazı dili gibi bazı bilgiler girildikten sonra `Upload` tuşuna basıldığında internete yükleme başlatılır.

Özellikler:

  • Altyazı arama dili kısıtlanabilir.
  • Tüm dillerde arama yapılabilir.
  • Vekil sunucu desteğine sahip.
  • Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.
  • Harici uygulama ile video dosyaları oynatılabilir.
  • Windows, Linux ve Macintosh desteğine sahip.
  • MacOSX (10.5.X ya da 10.4.X Python 2.5.X)
SubDownloader (Macintosh), mac, görüntü, tarayıcı, ses
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
SubDownloader (Macintosh)
SEÇME PROGRAMLAR