KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 14
Ana Sayfa » Oyun » Eski Oyunlar » Super Street Fighter II: The New Challengers

Sürüm : : Boyutu : 3.3 Mb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : Capcom Eklenme Tarihi : 22-04-2009
PROGRAM HAKKINDA

Super Street Fighter II: The New Challengers, klasik Street Fighter serisinin CPS-2 donanımı için çıkardığı ilk versiyondur. Şu ana kadar çıkan tüm versiyonlar da bu donanım için yapılmıştır.

Günümüzde çeşitli emülasyon programları ile bilgisayarlarımızda nostaljik oyunları oynayabilmemiz mümkün hale getirilmiştir. Yükleyeceğiniz bu pakette bilgisayarınızda oynamanız için gereken emulasyon mevcuttur. Kurulumdan sonra sizin hiçbirşey yapmanıza gerek kalmadan direkt olarak masaüstünüzdeki oyunun kısayol simgesine tıklayarak, oynayabilirsiniz.

Street Fighter Tanıtımı:

Street Fighter türkçe adıyla Sokak Dövüşçüsü oyunu, Capcom şirketinin 1987 yılının Ağustos ayında ilk versiyonunu çıkarıp, piyasaya sürdüğü bir dövüş oyunları serisidir. Oyuncular, dünyanın farklı noktalarından gelen ve her biri özel hareketlere sahip dövüşçü karakterlerle bire bir mücadele ile dövüşler yaparlar.

Neler Yeni?:

  • Bu versiyonda 4 yeni karakter eklenmiştir (Cammy, T. Hawk, Fei Long, ve Dee Jay).
  • Oyununun bitimine yakın karşılacağınızın baş düşmanınızın da hareketleri yenilenmiş ve güncellenmiştir.
  • Her bir karakter 8 farklı renk ile özel tuşlar yardımıyla seçilebilir.
  • Oyunun orjinalliği korunmuş, kahramanların sesleri güncellenmiştir.
  • İlk saldırı ve yapılan kombo sayacı oyuna eklenmiştir.

    Sonuç olarak; Super Street Fighter II: The New Challengers, indirdiğinize değecek türden bir oyundur. Pişman olmayacaksınız. İyi eğlenceler.
Super Street Fighter II: The New Challengers, free Super Street Fighter II: The New Challengers, Super Street Fighter II: The New Challengers oyna
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Super Street Fighter II: The New Challengers
SEÇME PROGRAMLAR