KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 4
Ana Sayfa » Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Türkçe Resim Düzenleme Programı

Sürüm : 4.3 Boyutu : 347 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Kevin Schneider Eklenme Tarihi : 23-08-2010
PROGRAM HAKKINDA

Easy Image Modifier Program Hakkında
Easy Image Modifier, ücretsiz, sade yapıda, küçük boyutlu ve Türkçe destekli bir resim düzenleme yazılımıdır. Yazılımla elinizdeki resimlerin biçimlerini JPG, PNG, BMP biçimli en sık kullanılan resim biçimlerine dönüştürebilir, resimlerinizi yeniden boyutlandırabilir, sağa-sola istediğiniz oranlarda döndürebilirsiniz.

Yazılım toplu biçimde resimlerinizi dosya adına, dosya alanına, oluşturulma tarihine ve rastgele biçimde sıralayabilirsiniz. Dosyalarınızı düzenlemek için tek tek uğraşmanıza bu sayede gerek kalmaz. Yazılımın ilginç bir özelliği de orantısız boyutlandırma yapabilmesidir. Hemen hemen bütün resim düzenleme yazılımları en-boy oranını kendiliğinden orantılı olarak düzenler. Bu araçla isterseniz en ve boy arasında orantısız düzenleme yapabilirsiniz.

Bilindiği üzere fotoğraf makinelerinin birçoğu çekilen fotoğrafların sağ alt köşesine tarih bilgisini işlerler. Bazan bu tarih bilgisinin o alanda olması istenmeyen bir durum olabilir. Yazılım meta verilerinden birisi olan bu tarih bilgisini ilgili alandan silebilmektedir. Ayrıca isterseniz ek özellikler kısmından tüm meta verilerinin silinmesi seçeneğiyle resimlerinizdeki tüm verileri silebilirsiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri:

  • Tek bir tıklama ile grup halindeki resimler üzerinde düzenlemeler yapabilme.
  • Sahip olduğunuz resim dosyalarını JPG, PNG, BMP biçimlerinde kaydedebilme.
  • Resimleri yeniden boyutlandırma, düzenleme, biçimlerini değiştirme ve isimlerini değiştirme.
  • Gelişmiş Seçenekler: Sıralama, otanrısız boyutlandırma, meta bilgilerini silme (tarih vb.).
  • Farklı düzeylerde JPG sıkıştırma ayarı.
  • Türkçe dil desteği.
  • Kurulum gerektirmeyen taşınabilir yazılım yapısı.
  • Tamamen ücretsiz.

    Editörün Yorumu: 347 KB`lik boyutu ile birçok popüler resim işleme yazılımının yaptığı işleri rahatlıkla yapabilen, tamamen ücretsiz sunulan, sade ve kolay kullanımlı yapıya sahip, Türkçe dil destekli ve kurulum dahi gerektirmeyen bu küçük aracı tüm ziyaretçilerimize tavsiye ediyorum.
Easy Image Modifier, türkçe resim düzenleyici
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: