KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10
Ana Sayfa » Oyun » Zeka » Tetris

Sürüm : 1.0 Boyutu : 239 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz / Tam Sürüm Dili : Türkçe Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : BvT Grup Eklenme Tarihi : 19-03-2009
PROGRAM HAKKINDA

Nostaljik oyun meraklıları için; oyun kaydetme, dil desteği ve renk seçenekleri gibi özellikler sunan güzel bir tetris oyunu. Türk proramclar tarafından 2002 yılında üretilen oyun ilk defa indir.com da kullanıma sunuluyor.

BvT Tetris oyunu standart bir tetris olmasının yanısıra oyun kaydetme ve dil seçimi gibi bazı ek özelliklere sahip.

Oyun Kaydetme
Tetris oyunlarında pek alışkın olmadığımız bir özellik olan kaydetme BvT Tetris oyununda yer alıyor. Uzun süren oyunlarınınızı bilgisayarınıza kaydedip daha sonra kaldığınız yerden oyanayabilirsiniz.
Lütfen Dikkat: Bir den fazla oyun kaydetme imakanınız var

Renk Seçenekleri
Ayarlar menüsünden tuğlalarınızın rengini isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Oyunda sarı, kırmızı ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuluyor.

Dil Seçeneği
Oyunda iki farklı dil seçeneği mevcut. Türkçe ve İngilizce.

Puan Tablosu
Bu tarz oyunlarda alışkın olduğumuz puan tablosu, BvT Tetris oyununda da yer alıyor. Kazandığınız puanlarla puan tablosundaki yerinizi yükselterek arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Üretici/Editör Notu:
Öğrencilik yıllarımda yazdığım ve bugüne kadar kendime sakladığım bir oyun olan Tetris oyununu indir.com kullanıcılarıyla paylaşmak istedim. Yazılım tamamen ücretsizdir.

tetris oyna, Tetris, Tetris, Tetris oyna, bedava Tetris indir, Tetris yükle
gizem mazlum 15.10.2010 - 10:52 güzel
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
Tetris
SEÇME PROGRAMLAR