KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » İnternet » Ağ (Network) » USB to Ethernet Connector

Sürüm : 3.0.6.406 Boyutu : 4.01 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici Firma : : Eltima Software Eklenme Tarihi : 03-12-2009
PROGRAM HAKKINDA

USB to Ethernet Connector, bir veya birden fazla USB aygıtına bilgisayarın etherneti (internet/LAN/WAN) üzerinden bağlanmaya yarayan bir programdır. Böylece ağ üzerinde bağlı bir ya da birden fazla bilgisayara dünyanın her yerinden (veya işyerinden) bilgisayarlara bağlı USB aygıtlarının paylaşılmasını sağlar.

Bir USB aygıtı, USB to Ethernet Connector bağlantısıyla yazıcı, tarayıcı, web kamera veya dizüstü bilgisayarlardaki USB aygıtlara erişilmeyi sağlar. USB aygıtı taktığınız anda otomatik olarak uzak kullanıcı tarafından gözükür. USB paylaşım anahtarı sayesinde veri şifrelemesiyle Wi-fi (kablosuz) üzerinden paylaşım güvenli olabilir.

Özellikler:

 • LAN/WLAN/VPN/İnternet üzerinden USB portu paylaşılabilir. Bir veya birden fazla USB aygıtı birden çok bilgisayar arasında paylaşılabilir. Program sayesinde ev ya da ofisteki herhangi bir bilgisayardan bir kullanıcı tarama, yazdırma veya faks çekilebilir. Uzaktan kullanıcı erişimi ile parola eklenebilir.
 • Sanal masaüstü. Yüklü bilgisayardan USB birime erişilebilir (VMware, VMware ESX, Citrix XenDesktop ve Microsoft Hyper-V)
 • Wi-fi (kablosuz) üzerinden USB aygıtlara erişilebilir. Kablosuz olarak masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara erişilebilir. Tek bir PC üzerinden sanki kendi bilgisayarınıza bağlanıyormuşsunuz gibi çalışabilir ve USB yazıcı, tarayıcı veya başka bir aygıt paylaşılabilir.
 • Esnek ayarlara sahip. Kolayca herhangi bir bilgisayardaki USB aygıtlarına herhangi bir numara eklenebilir.
 • Basit USB sanallaştırma teknolojisi ile USB aygıtlara sanal makinalar üzerinden bağlanılabilir.
 • USB aygıtlar sınırsız sayıda paylaşılabilir.
 • USB 1.1 ve 2.0 desteğine sahip.
 • Windows 2000/XP/2003/Vista/7 (64 bitler dahil) desteğine sahip.
 • OHCI, UHCI ve EHCI standarlarını destekler.

  Kısıtlama ve lisans:
  Deneme süresi 14 gündür. Ayrıca 1 USB paylaşılabilir. 1 USB paylaşımlı fiyatı ise 89.95$`dır.
USB to Ethernet Connector, USB to Ethernet Connector indir
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ:
USB to Ethernet Connector
SEÇME PROGRAMLAR