KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 9
Ana Sayfa » Grafik - Resim » Düzenleyiciler » Watermark Express

Sürüm : 1.0 Boyutu : 1.83 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : PixelApp Studio Eklenme Tarihi : 13-10-2011
PROGRAM HAKKINDA

Watermark Express Program Hakkında
Watermark Express, dijital fotoğrafları kolayca korumaya yardımcı olan, kullanımı kolay, hızlı ve basit bir filigran ekleme programıdır.

Program, resimler üzerine metin, EXIF bilgi, resim, logo gibi çeşitli işlemleri telif hakkını korumak için topluca işleyebilir.

Kullanıcı dostu arayüz, kolay kullanım, basit yapısı, küçük boyutu ile karmaşık programlarla uğraşmadan filigran ekleme işini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

`Add Picture`den resim ekledikten sonra sağ kısımda bulunnan ayarlar içinnden `Template/Şablon` seçimi yapıp, çıktı biçimi ayarlandıktan sonra filigran ekleme gerçekleştirilir.
(Lütfen Dikkat: Önemli resim dosyalarınıza kazara zarar gelmemesi için kopya resim üzerinde çalışmakta yarar var. Çünkü eklenen filigran bir daha silinmediği için yanlış işlemin geri dönüşü yoktur.)

Efekt olarak, keskinlik, parlaklık, saydamlık ve açı seçilip, fotoğraf boyutuna göre otomatik filigran ayarlama yapılabilir. EXIF (ISO, tarih gibi) bilgileri filigran eklenebilir.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürümde çıktı çalışmalara filigran eklenir. Lisans fiyatı ise 29.95$`dır.

exif düzenleyici, resim yazı ekleme, Watermark Express download
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: