KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 0
Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Araçları » Web tarayıcı temizlik robotu

Sürüm : 2.1.1.8 Boyutu : 1.02 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : : Auto Hide IP Eklenme Tarihi : 05-11-2009
PROGRAM HAKKINDA

Auto Clear History, web tarayıcı ve bilgisayarın tüm geçmişini hızlı ve kolay yoldan temizleyip arkada iz bırakmayan programdır.

Birçok program ve web tarayıcı çalışırken arkada iz bırakırlar. Özellikle internet siteleri tekrar siteye girmek istediğinizde ve yaptığınız gezintiler hakkında bilgi edinip sizi tanımak için bilgisayarınıza küçük dosyalar (cookies) yüklerler. Bu dosyalar sayesinde sizin kaç sefer o siteye ve hangi zamanlarda geldiğinizi öğrenebilirler. Bu kaydedilmiş dosyaları bilgisayardan silerek bilgisayarda yer kaplamasını önlemiş olursunuz. Fakat bunları tek tek elle silmek ve bilgisayardaki konumunu bulmakla uğraşmak yerine vereceğiniz bir iki komut doğrultusunda bu işi Auto Clear History kolayca yapabilir.

Program FireFox, Internet Explorer, Windows Media Player, Yahoo, MSN ve Google gibi program ve sitelerin bıraktığı izleri temizler. Bu sayede bilgisayarı kullanan birisi daha önce hangi sitelerin dolaşıldığını bilemez.

Programın kullanımı da oldukça kolay. Tek pencere üzerinde ayrıntı ve ayar işine girmeden sade arayüz ile bırakılan izleri temizleyebilirsiniz. Yapmanız gereken silmek istediğiniz kısma işaret koymak. Web tarayıcı geçmişi, geçici internet dosyaları, tanımlama bilgileri (cookies), kayıtlı parolalar, son kullanılan belgeler listesi, Windows çalıştır geçmişi, panoya alınanlar gibi çeşitli yerler temizlenebilir.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme süresinde 10 kez kullanılabilir. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$`dır.

Auto Clear History, Bilgisayar temizlik robotu, web tarayıcı temizlik programı, Bilgisayar temizlik programı
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
ADINIZ: MAİL:
MESAJINIZ: