KATEGORİLER
İSTATİSLİKLER
Toplam Kategori : 35 Yeni Programlar : 5 Bugün Güncellenen : 0 Bugün Eklenen : 0 Online Ziyaretci : 10

Sürüm : 3.0 (7130) Boyutu : 1.25 Mb Kullanım İzni : Süre Kısıtlamalı Dili : Ingilizce Platform : Windows Tümü Üretici Firma : : WinZip Computing Inc. Eklenme Tarihi : 01-06-2006
PROGRAM HAKKINDA

Bilgisayar dünyasının program devi WinZip bu sefer de Self-Extractor adlı ek yazılımının son sürümüyle karşınızda. Self-Extractor sayesinde zip formatlı arşivlerinizi exe formatlı uygulamalara dönüştürebilirsiniz. Programın işlevi yalnızca format değişimiyle kısıtlı değil. Zip dosyalarınızı bu program aracılığı ile sanki birer kurulum sihirbazına dönüştürebilmekteyiz. Hem de yalnızca bir kaç kolay adımda.

Bu program sayesinde oluşturduğumuz exe formatlı arşivlerimize kısa bilgilerden tutun, dilediğimiz şekilde ikonlar dahi ekleyebilmekteyiz. Yani hem kurulumun hem de kullanımın tam anlamıyla kullanıcı dostu olduğu belirtmeliyim. Az ingilizce bilen arkadaşlarım dahi programı rahatlıkla kullanabilir.

Programımızın asıl branşı kurulum dosyası hazırlamaktan çok, var olan zip arşivli dosyaları düzenlemek ve tek bir açılabilir dosya haline getirmektir. Bazı profesyonel yazılım firmalarının dahi hala bu amaçla Self-Extractor`ı kullandıklarını görebiliriz.

Programımızın son sürümündeki yeniliklere kısaca bakacak olursak;

 • AES, 128 ve 256 bit anahtarları içeren arttırılmış güvenlik teknikleri (Yani iki bilgisayar arasındaki veri alışverişi sırasında üçüncü bir kullanıcının bilgi hırsızlığını önleyen şifreleme sistemi)

   
 • Geliştirilmiş sıkıştırma teknolojisi,

   
 • Daha yüksek çözünürlüklü ve daha kaliteli ikon ekleme imkanı ve dahası...

  Self-Extractor her ne kadar kullanışlı da olsa bir deneme sürümü olduğunu unutmamalısınız. Malesef 45 gün içinde kullanım limitini doldurmaktadır. Eğer ürünümüzü beğenir ve sınırsız tam sürümünü kullanmak isterseniz $49.95 karşılığında kaydolabilirsiniz.

  WinZip kalitesine güveniyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir yazılım. Özellikle ileri düzey kullanıcıların çok faydalanabileceği bir program olduğunu düşünüyorum.
 • Winzip Self-Extractor, Winzip Self-Extractor indir, Winzip Self-Extractor yükle
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?<
  ADINIZ: MAİL:
  MESAJINIZ:
  Winzip Self-Extractor
  SEÇME PROGRAMLAR